» » Lokalizatory GPS TRACKIMO

Producenci

AMBIENT SYSTEMATTEBCSBCS LINEBCS POINTBCS PROBITNERD+HDANFOSSEL HOMEELFONELMES ELECTRONICEURAFIBARO GENEVOGLOBAL CACHEINIM ELECTRONICSK2KABEMERCORMW POWERPOLON-ALFAPULSARROGERROPAM ELEKTRONIKSATELSIEMENSSOLO DETECTOR TESTERSTRACKIMOUTC FIRE & SECURITYW2WESTERN DIGITAL

Aktualności

 • Regeneracja naboi CO₂ do klap oddymiających

  altOferujemy regenerację, napełnianie naboi CO₂ do klap oddymiających w pneumatycznym systemie oddymiania firm Essmann, Mercor, Rewa, Jofo oraz pozostałych producentów.

  Naboje po regeneracji i napełnieniu spełniają wszystkie obowiązujące w tym zakresie normy.

Lokalizatory GPS TRACKIMO

Data dodania: 08-09-2017 altOferta naszej firmy poszerzyła się o lokalizatory GPS  marki Trackimo to niewielkie tj. 47 x 40 x 17 mm urządzenie wyposażone w moduł GPS oraz GSM. Które w połączeniu z aplikacją dostępną na PC oraz na smartfony pracujące pod kontrolą systemu Android lub iOA umożliwiają monitorowanie za pośrednictwem satelitów systemu GPS oraz sieci komórkowej A-GPS lokalizację nadzorowanego obiektu z dużą dokładnością (od 2 do 3 metrów) w czasie rzeczywistym.

Lokalizatory Trackimo przeznaczone są przede wszystkim do zapewnienie bezpieczeństwa ludziom, wartościowym przedmiotom, przesyłką, pojazdom  a nawet zwierzętom. Dzięki małym rozmiarom możemy w nie wyposażyć nasze dziecko lub osobę starszą, które są narażone na zagubienie np. w centrum handlowym, w mieście jak też na wycieczce również poza granicami kraju np. na wycieczce szkolnej lub wakacjach. Nasi czworonożni pupile również mogą nosić przypięty do obroży lokalizator Trackimo, dzięki temu w przypadku zagubienia będzie możliwe odnalezienia ich w krótkim czasie.
 
alt

Trackimo wyposażyło swoje urządzenia w przydatne funkcje, m.in. takie jak Geo Fence, dzięki której możemy wyznaczyć tzw. bezpieczną strefę, w której monitorowana osoba lub przedmiot powinny się zwykle znajdować. Jeśli wyznaczona przez użytkownika bezpieczna strefa zostanie przekroczona, zostaie on o tym fakcje poinformowany za pomocą aplikacji na telefonie oraz komputerze. Możliwe jest również zdeklarowanie maksymalnej prędkości monitorowanego obiektu w tym przypadku również zostaniemy poinformowani przez lokalizator.
 
alt
Lista funkcjonalności lokalizatorów Trackimo:
 • informacja o przemieszczeniu się urządzenia i jego prędkości
 • wyjściu poza zdefiniowaną strefę (do 10 stref)
 • przekroczeniu zdefiniowanej prędkości
 • historię lokalizacji do 12 miesięcy
 • możliwość wezwania pomocy z podaniem dokładnej lokalizacji urządzenia
 • informację o niskim poziomie baterii
Lokalizatory Trackimo świetnie sprawdzają się również firmach do nadzoru samochodów i pracowników mobilnych np. strażników, ochroniarzy. W cenie urządzenia zawarty jest 12 miesięczny abonament dzięki któremu lokalizator GPS działa na całym świecie. Po upływie 12 miesięcy możemy przedłużyć abonament za 199,99 zł na rok lub 19 zł miesięcznie.
 

 
Przejdź do strony głównej
Negocjacja cen
Newsletter

Prześlij nam swój adres e-mail, a my powiadomimy Cię o nowych produktach, najlepszych cenach, promocjach i wyprzedażach.