Strona główna » O firmie

Dystrybutor

ALARMTECAMBIENT SYSTEMATTEBCSBCS LINEBCS POINTBCS PROBITNERBOSCHCARRIERCROWCyberPowerD+HDSCEASTEL HOMEELFONELMES ELECTRONICEURAFIBARO GENEVOHIKVISIONINIM ELECTRONICSIPOXKABEKaDeMERCORPOLON-ALFAPULSARQNAPROGERROPAM ELEKTRONIKSAMSUNGSATELSIEMENSSOLO DETECTOR TESTERSTEXECOMTRACKIMOVIDICONW2WESTERN DIGITALYOTOGI

Aktualności

  • Sierpniowa promocja urządzeń marki BCS

    Promocja BCS
    Klienci narzekają że drogo? Inflacja nadal szaleje? Mamy na to idealne rozwiązanie!
    Sierpniowa promocja kamer i rejestratorów BCS.  Wybrane modele urządzeń BCS w obecnej promocji oferujemy nawet z 60% rabatem!

    Serdecznie zapraszamy do skorzystania z oferty.

O firmie


Jesteśmy Firmą istniejącą na rynku od ponad dwudziestu lat. Przedmiotem naszej działalności jest sprzedaż hurtowa i detaliczna urządzeń z zakresu elektronicznego zabezpieczenia mienia i osób oraz automatyki budynku tzw. inteligentnego domu. Od wielu lat współpracujemy z najlepszymi firmami w swojej branży min. BCS, Geovision, KABE, Polon-Alfa, Pulsar, Merawex, Mercor, Satel, Siemens, UTC Fire & Security, W2, QNAP…

Nasza działalność obejmuje wszystkie fazy realizacji inwestycji, poczynając od przygotowania projektu, doborze urządzeń i ich kompletacji na dostawie urządzeń na miejsce instalacji kończąc.

Zapewniamy naszym Klientom pomoc na etapie projektowania systemów oraz wsparcie techniczne w trakcie instalacji oraz uruchomienia dostarczonych przez nas urządzeń. A dzięki wieloletniej współpracy z producentami i dealerami urządzeń możemy zaproponować atrakcyjne ceny a dla stałych Klientów rabaty.

Nasz magazyn astor Kraków

Przejdź do strony głównej
Negocjacja cen
Newsletter

 

Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu