» Zasady wysyłki

Producenci

AMBIENT SYSTEMATTEBCSBCS LINEBCS POINTBCS PROBITNERD+HDANFOSSEL HOMEELFONELMES ELECTRONICEURAFIBARO GENEVOGLOBAL CACHEINIM ELECTRONICSK2KABEMERCORMW POWERPOLON-ALFAPULSARROGERROPAM ELEKTRONIKSATELSIEMENSSOLO DETECTOR TESTERSTRACKIMOUTC FIRE & SECURITYW2WESTERN DIGITAL

Aktualności

  • Regeneracja naboi CO₂ do klap oddymiających

    altOferujemy regenerację, napełnianie naboi CO₂ do klap oddymiających w pneumatycznym systemie oddymiania firm Essmann, Mercor, Rewa, Jofo oraz pozostałych producentów.

    Naboje po regeneracji i napełnieniu spełniają wszystkie obowiązujące w tym zakresie normy.

Zasady wysyłkiMożliwe są następujące formy płatności:
Przy odbiorze (za pobraniem): zapłata gotówką kurierowi przy odbiorze przesyłki.
  • koszt dostawy: 25 zł brutto.
Przelew na konto (przedpłata): po złożeniu zamówienia, Klient otrzymuje fakturę proforma z numerem rachunku na który należy przelać kwotę zamówienia. Po zaksięgowaniu kwoty na rachunku bankowym F.H.U. ASTOR  zamówione urządzenia wysyłane są do Kliena.
  • koszt dostawy przy przedpłacie: 20 zł brutto

Zamówione urządzenia wysyłamy za pośrednictwem firmy kurierskiej  UPS. UPS Przesyłka dostarczana jest zazwyczaj już następnego dnia roboczego w godzinach 8 do 17.

W momencie odebrania przesyłki przez Kuriera na podany podczas składania zamówienia adres e-mail wysyłamy wiadomość, w której podany jest numer listu przewozowego dzięki któremu mogą państwo sprawdzić na jakim etapie dostawy znajduje się przesyłka.  

Faktura VAT wysyłana jest w raz przesyłką w koszulce pod listem przewozowym naklejonym na paczkę.

W przypadku przesyłek kurierskich warunkiem rozpatrzenia ewentualnej reklamacji jest spisanie w obecności pracownika firmy kurierskiej PROTOKOŁU SZKODY. 
Przejdź do strony głównej
Negocjacja cen
Newsletter

Prześlij nam swój adres e-mail, a my powiadomimy Cię o nowych produktach, najlepszych cenach, promocjach i wyprzedażach.