Strona główna » LOKALIZATORY GPS » Power Pack Wodoodporny box do lokalizatora Optimum z akumulatorem 3500 mAh

Dystrybutor

ALARMTECAMBIENT SYSTEMATTEBCSBCS LINEBCS POINTBCS PROBITNERBOSCHCARRIERCROWCyberPowerD+HDSCEASTEL HOMEELFONELMES ELECTRONICEURAFIBARO GENEVOHIKVISIONINIM ELECTRONICSIPOXKABEKaDeMERCORPOLON-ALFAPULSARQNAPROGERROPAM ELEKTRONIKSAMSUNGSATELSIEMENSSOLO DETECTOR TESTERSTEXECOMTRACKIMOVIDICONW2WESTERN DIGITALYOTOGI

Aktualności

 • Sierpniowa promocja urządzeń marki BCS

  Promocja BCS
  Klienci narzekają że drogo? Inflacja nadal szaleje? Mamy na to idealne rozwiązanie!
  Sierpniowa promocja kamer i rejestratorów BCS.  Wybrane modele urządzeń BCS w obecnej promocji oferujemy nawet z 60% rabatem!

  Serdecznie zapraszamy do skorzystania z oferty.
Power Pack Wodoodporny box do lokalizatora Optimum z akumulatorem 3500 mAhPower Pack Wodoodporny box do lokalizatora Optimum z akumulatorem 3500 mAh (zdjęcie poglądowe - brak urządzenia w zestawie)Power Pack Wodoodporny box do lokalizatora Optimum z akumulatorem 3500 mAh (zdjęcie poglądowe - brak urządzenia w zestawie)
Power Pack Wodoodporny box do lokalizatora Optimum z akumulatorem 3500 mAh
Power Pack Wodoodporny box do lokalizatora Optimum z akumulatorem 3500 mAh (zdjęcie poglądowe - brak urządzenia w zestawie)
Power Pack Wodoodporny box do lokalizatora Optimum z akumulatorem 3500 mAh (zdjęcie poglądowe - brak urządzenia w zestawie)

Power Pack Wodoodporny box do lokalizatora Optimum z akumulatorem 3500 mAh

TRACKIMO

Dostępność: Na zamówienie

Kod producenta: Power Pack

Gwarancja: 2 lata


Produkt dostępny na zamówienie

Zapytaj o ofertę
 • Opis produktu
alt

Power Pack Trackimo to doskonały zestaw, jeśli chcesz na dłużej zostawić lokalizator Trackimo w trudnych warunkach atmosferycznych. Mocny akumulator 3.500mAh, na którym umieścisz swoje urządzenie do śledzenia GPS oraz solidne, wodoodporne pudełko, w którym zamkniesz oba wymienione przedmioty zamkniesz, na pewno spełnią swoją rolę. Power Pack gwarantuje do 6 razy dłuższą pracę Trackimo Optimum!!!

Skrzynia jest bardzo mocna i posiada silny magnes neodymowy, aby przymocować ją do dowolnej metalowej powierzchni, np. elementów samochodu , kontenera lub łodzi. Box Trackimo posiada również specjalne szczeliny, dzięki którym przymocujesz go do pasów transportowych, paska od spodni, czy do obroży zwierzęcia gospodarskiego.

W Box’ie Trackimo umieszczona jest duża bateria, do której przyczepisz swój lokalizator (po wyjęciu z niego standardowej baterii 600mAh), zapewniając mu zasilanie, a potem bezpiecznie i szczelnie go w nim zamkniesz. Skrzynia od wewnętrznej strony, wyłozona jest miękkim materiałem, aby nie porysować lokalizatora. W materiale wycięto też otwór na przyciski urządzenia, co zapobiega przypadkowemu ich wciśnięciu.

Akumulator 3.500mAh – czyli o prawie sześciokrotnie większej pojemności od standardowego – zapewni urządzeniu lokalizacyjnemu, w zależności m.in. od częstotliwości wysyłania sygnału o pozycji, znacznie dłuższe funkcjonowanie, bo aż do miesiąca.

Dane techniczne Power Pack Trackimo:
 •     Pojemność akumulatora: 3 500 mAh,
 •     Czas pracy na akumulatorze: do 1 miesiąca,
 •     Wymiary skrzynki: 43 / 72 / 66 mm (wys., szer., głęb.),
 •     Kolor: czarny

Skład zestawu Power Pack:
 •     Wodoszczelny BOX na lokalizator,
 •     Bateria 3 500mAh,
 •     Instrukcja.
 
Negocjacja cen
Newsletter

 

Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu