{__SARE}
Strona główna » SYSTEMY ODDYMIANIA » NABOJE CO2 DO ODDYMIANIA » Nabój CO2, 38g, 93°C do systemów oddymiania

Dystrybutor

ALARMTECAMBIENT SYSTEMATTEBCSBCS LINEBCS POINTBCS PROBITNERBOSCHCROWCyberPowerD+HDSCEASTEL HOMEELFONELMES ELECTRONICEURAFIBARO GENEVOHIKVISIONIGERDAINIM ELECTRONICSIPOXKABEKaDeKIDDE CommercialMERCORPOLON-ALFAPULSARQNAPROGERROPAM ELEKTRONIKSATELSIEMENSSOLO DETECTOR TESTERSTEXECOMVIDICONW2WESTERN DIGITAL

Aktualności

  • Poznaj inteligentne zamki tedee

    Odkryj nową erę bezpieczeństwa z inteligentnym zamkiem Tedee – Twoje drzwi wkraczają w przyszłość! Dzięki Tedee możesz kontrolować dostęp do swojego domu bezpośrednio ze smartfona, niezależnie od tego, gdzie jesteś. To więcej niż zamek – to centrum zarządzania Twoim bezpieczeństwem.
Nabój CO2 38g do pneumatycznych systemów oddymiania

Nabój CO2, 38g, 93°C do systemów oddymiania

Kod producenta: Nabój CO2, 38g

Gwarancja: 12 Miesięcy


Produkt dostępny na zamówienie

Zapytaj o ofertę
{__FB_LUBIE_TO}
  • Opis produktu
Nabój CO2 38g, rozmiar ø30 x 144mm, temperatura znamionowa 93°C. Przeznaczony do montażu w pneumatycznym systemie oddymiania w termo-wyzwalaczach i skrzynkach alarmowych.

Naboje co2 stanowią element wyposażenia termo-wyzwalaczy oraz skrzynek alarmowych. Do termo wyzwalaczy montowany jest każdorazowo jeden nabój o masie 20, 40 lub 80g zależnie od wielkości klapy dymowej.

W przypadku skrzynek alarmowych w jednej skrzynce montowanych może być od 1 do 3 naboi. Wielkość oraz ilość naboi w skrzynce zależy od ilości klap w danej strefie oddymiania oraz długości instalacji pneumatycznej do połączenia klap ze skrzynką alarmową.

Naboje CO2 mogą być wykonane z gwintem 14x1,25 lub UNF ½”

Naboje spełniają normy:

  • CE-52518/JN/00/1/04
  • EN-PN 12205:2005
 
Naboje do klap oddymiania marki MERCOR, ESSMANN, REWA ...
Negocjacja cen
Newsletter

 

Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu